Asistentka prodeje u Mom & Kids (dětský a kojenecký sortiment) Milovice

← zpět na přehled pozic
Plat:
120 - 140 Kč na hodinu
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Brigáda
Vhodné pro:
Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená
Okres:
Nymburk

Popis pozice

Mom Kids v Milovicích hledá 2 posily 
Pro zavedenou prodejnu s dětským sortimentem Mom Kids v ulici Višňová 569 v Milovicích hledáme brigádnici na půl úvazku (tj. cca 2-4 hodiny denně po-pá, víkendy máme zavřeno).
Pracovní doba prodejny je po, út, čtv 8-18 a stř-pá 8-16. V létě je zkrácená otevírací doba od 10.00 hod.
Náplní práce bude nejen prodej zboží, výdej a příjem balíčků pro Zásilkovnu a PPL, ale i práce v rámci našeho eshopu (www.momkids.cz). Tzn. Kompletování zásilek, balení, zadávání štítků do portálu Zásilkovny, PPL a ČP, stahování zboží na prodejně a mnoho jiného. Práce je opravdu různorodá .
Práce je vhodná i pro maminky (případně tatínky) na mateřské dovolené, protože nám nevadí, pokud si ratolest občas vezmete do práce sebou, pokud manžel (přítel) dělá na směny a některé dny nemáte hlídání. Zázemím je i vlastní kancelář a samozřejmě vybavená kuchyňka + sociální zařízení.

Požadavky na uchazeče

Požadujeme alespoň základní znalost sortimentu, práci s PC, KOMUNIKATIVNOST a časovou flexibilitu (směny budou někdy dopolední, někdy odpolední). Praxe v prodeji velkou výhodou! Nicméně není podmínkou . Pro nás je důležitá hlavně šikovnost a schopnost se učit.

Nabídka

Nabízíme tedy nejen vynikající pracovní prostředí, procenta z prodeje, výraznou firemní slevu na všechny produkty z našeho sortimentu, možnost záloh na výplaty, opravdu velmi přátelský kolektiv, ale i porozumění a vstřícnost. Kolegyně jsou velmi milé a u nás je zaškolení samozřejmostí (nehodíme Vás do vody, ať plavete).

Poznámka

Pokud máte o nabídku zájem, pošlete prosím info o Vás a CV na email info@momkids.cz, budeme se těšit .
V emailu prosím nezapomeňte uvést i telefonní kontakt na Vás. Vybraným kandidátkám (kandidátům) se ozvu co nejdříve s termínem pohovoru.
Nástup je nutný ihned. Nebojte se tedy ozvat co nejdříve.
Telefonní číslo pro případné dotazy je +420774821492.

Odpovědět

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?Kontakty

Název společnosti:
Mom Kids
Adresa:
28924 Milovice nad Labem
Telefon:
774821492
E-mail:
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Andrea Volfová
www:
www.momkids.cz

O firmě

Mom Kids - eshop a kamenná prodejna s dětským a kojeneckým sortimentem.