Účetní Hukovice

Plat:
45000 - 50000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
Jen ranní směnna
Okres:
Nový Jičín

Popis pozice

Náplň práce:
- Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
- Fakturace, práce s přijatými a vydanými fakturami
- Účtování účetních operací v rámci finančního účetnictví, provádění účetních zápisů
- Provádění pravidelných měsíčních kontrol ve finančním účetnictví, jejich evidence a archivace
- Spolupráce při inventarizaci majetku a závazků
- Mzdová agenda
- Vedení podvojného účetnictví
- Zpracování měsíční a roční účetní závěrky
- Příprava podkladů pro pravidelný reporting vedení společnosti – měsíční DPH, statistiky
- Znalost českých účetních standardů a daňové problematiky
- Kontrola účetních dokladů, jejich evidence a archivace
- Příprava podkladů pro daňová přiznání, DPH, DPPO

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz skupiny B

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Kontakty

Název společnosti:
AXMA s.r.o.
Adresa:
Ostrava
Telefon:
737286781
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Denisa Bolfová