Kosmetoložka / Specialistka na laserovou epilaci Praha

Plat:
50000 Kč za měsíc
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
Ukrajina
Okres:
Praha

Popis pozice

-Provádění laserové epilace v souladu s aktuálními postupy a standardy
-Konzultace s klienty a poskytování odborných doporučení
-Příprava a údržba pracovního prostředí a zařízení
-Zajištění vysoké úrovně hygieny a bezpečnosti při práci
-Sledování a zaznamenávání výsledků procedur
-Setkání s klienty a plánování termínů procedur
-Přijímání plateb a zpracování související administrativy

Požadavky na uchazeče

Osvědčení o odborné způsobilosti v oblasti kosmetologie
Prokazatelnou praxi v oboru
Platné legální dokumenty
Znalost českého jazyka na úrovni B2 nebo vyšší

Nabídka

Nabízíme:
-Pracovní smlouvu na plný pracovní poměr
-Střídavý pracovní rozvrh
-Vynikající pracovní podmínky

Typ úvazku: Plný pracovní úvazek, Práce na živnostenský list

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Kontakty

Název společnosti:
The Hladká s.r.o.
Adresa:
Praha
Telefon:
212249456
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
The Hladká