Feet modelka - od 5.000 Kč za den či 50.000 Kč i více za měsíc Celá ČR

← zpět na přehled pozic
Plat:
50000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Zkrácený, Brigáda
Vhodné pro:
Bez praxe, Důchodce
Okres:
Praha

Popis pozice

Očekáváme od Vás:
-spolehlivost a dochvilnost
-příjemný a sympatický vzhled
-jistou míru exhibicionismu a extravagance
-ochotu cestovat v rámci ČR
-v případě zakázek mimo ČR ochotu vycestovat
/zakázky mimo ČR nejsou podmínkou spolupráce/

Požadavky na uchazeče

Hledáme běžné ženy a dívky, se zájmem o focení, natáčení a produkci všeobecně, a to i amatérky zcela bez jakýchkoliv zkušeností, přirozené a usměvavé, pro spolupráci na zahraničních projektech zde v ČR, ale v případě zájmu i přímo v zahraničí.

Jedná se o produktové focení nohou se zaměřením pro obuv, punčochy, laky na nehty a pomůcky, ale zároveň i další možnosti spolupráce ze širokého portfolia možných produkcí v závislosti na Vašich osobních preferencích.

Finanční ohodnocení je v závislosti na daném projektu od 250, - Kč na hodinu při focení např. klasické produktové fotografie nohou, až po 1.000,- Kč na hodinu či částky daleko vyšší u konkrétních produkcí, honorovaných vždy jako "en bloc" od 5.000,- Kč a výše.

Termíny jsou vždy na dohodě, a v zásadě je možné mít 2 až 10 zakázek měsíčně ve výše uvedených cenových relacích, kdy po celý zbytek měsíce máte volno, a i přes to lze při vhodné kombinaci produkcí mít bez problémů 50.000 Kč či více měsíčně bez nutnosti být v zaměstnání každý den.

Brigáda je vzhledem k flexibilitě termínů produkce vhodná zejména pro studentky, absolventy bez praxe či maminky na mateřské, které nemohou chodit celý měsíc do práce, ale jsou schopny si zajistit hlídání na 1 - 3 dny v měsíci.

Finanční odměna je vyplácena vždy v hotovosti v daný den přímo pro Vás. Nečeká se na výplatní termíny.


Poznámka

Žádáme všechny uchazeče, aby v případě zájmu o spolupráci reagovali pouze prostřednictvím emailu či formuláře určeného pro odpověď. Není v našich silách reagovat na případné telefonáty.

Odpovědět

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?Kontakty

Název společnosti:
RT Agency
Adresa:
Praha
E-mail:
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Miroslava Pletitá