Pracovník ostrahy - strážný / strážná (Jihlava) Jihlava

Plat:
26500 - 29500 Kč za měsíc
Typ úvazku:
Plný, Zkrácený
Vhodné pro:
Bez praxe, Rodičovská dovolená, Důchodce, Ukrajina
Okres:
Jihlava

Popis pozice

-náplní práce je zajištění ostrahy a pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu
-v průběhu dne vykonáváte monitoring zákazníků, komunikujete a spolupracujete s naším klientem
-jedná se o zajímavou práci v příjemném moderním prostředí
-budete pracovat v týmu i samostatně
-základní obsluha radiostanic
-budete si vést jednoduchou administrativu

Požadavky na uchazeče

-dobrou komunikativnost, aktivní přístup a pečlivost
-chuť pracovat a seberealizovat se
-příjemné a reprezentativní vystupování

Nabídka

-nadstandartní pracovní zázemí ve stabilní společnosti
-motivační ohodnocení s předem definovanými pravidly
-možnost kariérního postupu za velice dobré pracovní výsledky
-nadstandartní bonusy a odměny za výkon služby
-jsme schopni Vám poskytnout pobíraní záloh, nebo firemních půjček
-mzda: 26.500 – 29.500 Kč měsíčně, dle zařazení a dosažených výsledků
-nabízíme Vám práci na plný, nebo poloviční úvazek, ale také možnost brigády
-přizpůsobení práce vašim potřebám
-velice flexibilní rozpis služeb
-odborné zaškolení a proškolování na danou pozici
-prostřednictvím naši společnosti můžete získat certifikát dílčí kvalifikace
-nástup ihned, nebo dohodou

Poznámka

Zaujala vás tato pozice? Chcete pracovat pro naši společnost?
Prosím, kontaktujte nás pomocí odpovědního formuláře, nebo na telefonním čísle: 731 636 838 . Po obdržení vaší žádosti o zaměstnání Vás budeme neprodleně informovat o termínu osobního pohovoru.

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Kontakty

Název společnosti:
Rambrok, s.r.o.
Adresa:
Praha
Mobil:
739636333
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Pavla Roučková