*Asistentka / asistent Žďár nad Sázavou

Plat:
28000 Kč
Město:
Žďár nad Sázavou
Počet míst:
1
Hodin týdně:
30

Popis pozice

Hledáme výpomoc - asistenta/asistentku do naší kanceláře ve Žďáru nad Sázavou. Práce na 6 hod denně, možnost zkráceného úvazku nebo brigády. Náplní práce je komunikace s klienty, správa sociálních sítí, telefonická komunikace a také příprava nemovitostí na focení. Hledáme kreativní, pečlivé, optimistické a extrovertní lidi s dobrými komunikačními i organizačními dovednostmi. Budeš součástí zkušeného a energického týmu, který Tě zaškolí, podpoří a kdykoliv poradí. Praxi nepožadujeme, naopak - vhodné pro absolventy i maminky po mateřské.

Naše požadavky:

Dobrá uživatelská znalost práce na PC a sociálních sítí.

Řidičský průkaz skupiny B.

Výborné komunikační dovednosti.

Schopnost samostatné i týmové práce.

Těšíme se na Tvůj životopis s krátkým průvodním dopisem: prace@rkokno.cz

Firemní telefon, notebook.

První kontakt e-mailem.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o.
Telefon:
prace@rkokno.cz
Odpovědná osoba:
Markéta Zápařková
Reference:
67053402