Operátor výroby - Brno Slatina Brno - Slatina

Plat:
23000 - 30000 Kč za měsíc
Vhodné pro:
Ukrajina
Okres:
Brno

Popis pozice

Hledáme operátora výroby! Tato pozice je ideální pro uchazeče, kteří mají zájem o práci o jednoduchou manuální práci. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, dotované stravování a spoustu dalšího!
* jednoduchá manuální kompletace součástek pro elektro výrobu na výrobní lince
* jemná práce s drobnými komponenty

Požadavky na uchazeče

* manuální zručnost a pečlivý přístup ke skládání drobných součástek
* schopnost pracovat ve směnném provozu včetně nočních směn
* další zkušenosti nejsou potřeba

Nabídka

* odměny za produktivitu a kvartální bonusy
* výkonnostní bonus až 2.000 Kč
* bonus za směnnost 1.500 Kč
* 25 dní dovolené
* dotované stravování
* možnost kariérního růstu - po zaučení navyšujeme základní mzdu!
* dobrá dostupnost MHD - Brno Slatina

Název společnosti:
Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
Adresa:
Plzeň
Telefon:
+420 720 951 358
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Radka Uchytilová