Řidič/ka autobusu do 7,5 t Příbram

Plat:
30000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Příbram
Okres:
Příbram
Počet míst:
1
Hodin týdně:
30

Popis pozice

Pozice: Řidič/ka autobusu do 7,5 t

Zkrácený pracovní úvazek na 30 hod./týden.

Vhodné i pro OZP.

Kontakt: Mráz Michaela, tel.: 603 529 309, e-mail: dopravasedlak@seznam.cz

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Požadavky.

řidičské oprávnění sk. D

Jedná se o pravidelné linky. Vhodné též pro důchodce

Zaměstnanecké výhody:

parkování s vozem v místě bydliště

Nástup 1.6.2024. Mzda: 30 000,-Kč ) mzdové ohodnocení dle formy úvazku.

Místo výkonu práce: Příbram a okolí

Mzdové ohodnocení

Název společnosti:
Transport servis Václav Sedlák s.r.o.
Telefon:
603 529 309
Odpovědná osoba:
Michaela Mráz
Reference:
67051986