Pracovník údržby strojů a zařízení Kožichovice

Plat:
30000 - 35000 Kč
Město:
Kožichovice
Okres:
Třebíč
Počet míst:
1

Popis pozice

Náplň práce:

běžná údržba strojů a zařízení

provádění preventivních prohlídek strojů a pravidelných údržeb

opravy jednodušších závad na strojích

vytipování náhradních dílů

Požadujeme:

ukončené vzdělání v technickém oboru (mechanik, elektrikář, automechanik atd. výhodou)

praxe v oboru vítána

praxe v oboru údržby strojů výhodou

nástup možný ihned

technická zručnost

Zaměstnanecké výhody:

zázemí ve stabilní firmě působící v automobilovém průmyslu

práci s moderními technologiemi

5 týdnu dovolené

13. plat a 14. plat, příspěvek na dopravu

stravné

zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe

zaměstnanecké benefity

Název společnosti:
NovaTech Cz s.r.o.
Telefon:
568 839 045
Odpovědná osoba:
Veronika Šabatková
Reference:
67029273