Referent komunálních služeb - elektro (M/Ž) Třebíč

Plat:
30000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Třebíč
Okres:
Třebíč
Počet míst:
1

Popis pozice

Vymezení náplně práce:

- Správa provozu a zajišťování revizí svěřených zařízení, tj. zejména veřejné osvětlení, místní rozhlas, veřejná WC, vánoční výzdoba včetně zajištění dokumentace, fakturace a sledování finančních prostředků souvisejícího svěřeného rozpočtu.

- Zajišťování přípravy, realizace a technického dozoru investičních akcí týkajících se svěřených zařízení.

- Tvorba, udržování a aktualizace pasportu veřejného osvětlení.

Požadavky na uchazeče:

- střední vzdělání s maturitní zkouškou, vyšší nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu,

- obor elektro výhodou

- znalost v oblasti přípravy a realizace investičních akcí,

- znalost problematiky dokumentací v oboru elektro a orientace v ekonomické oblasti týkající se dané problematiky,

- základní orientace v technických předpisech, týkajících se přípravy, realizace, správy a provozu technických zařízení v oboru elektro,

- základní orientace v zákoně o obcích, v zákoně o zadávání veřejných zakázek

více na www.trebic.cz nebo prace@trebi.cz

Vhodné i pro OZZ.

Zaměstnanecké výhody:

pružná pracovní doba, 25 dní dovolené, stravné, benefitní program, práce z domu, notebook, mobilní telefon, finanční odměny při životním a pracovním výročí atd.

Název společnosti:
Město Třebíč
Telefon:
568 896 170
Odpovědná osoba:
Eva Dvořáková
Reference:
67052162