SAP konzultant s AJ | Vysočina | služební auto Třebíč

Plat:
60000 - 70000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Třebíč

Popis pozice

Přidejte se k našemu týmu jako SAP Konzultant – možnost začít i bez dlouhodobé praxe!

Zajímá Vás práce v dynamickém prostředí a máte již základní zkušenosti s SAP? Láká vás sdílet své znalosti a pomáhat ostatním? Rádi cestujete a nebojíte se nových výzev? Pokud ano, máme pro vás skvělou pracovní příležitost, která by neměla uniknout vaší pozornosti.

Co Vás čeká:

- Budete oporou pro uživatele SAP ve výrobních firmách.
- Váš den bude zahrnovat práci s různými moduly SAP, pomoc uživatelům při nastavování systému a testování funkcí.
- Stanete se součástí týmu, který společně povede projekty k úspěšnému dokončení.

Požadavky na uchazeče

- AJ na komunikativní úrovni pro denní užití se zákazníky
- znalost práce v SAPu (různé moduly)
- orientace ve výrobním prostředí z předchozí praxe
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič - ochota občasného dojíždění za zákazníky
- komunikativnost a zákaznická orientace
- analytické myšlení

Nabídka

- roční a výkonnostní prémie
- 25 dní dovolené
- sick days
- flexibilní pracovní doba
- pravidelná možnost HOMEOFFICE
- příspěvek na volnočasové aktivity a vzdělávání

Název společnosti:
Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.
Adresa:
Jihlava
Telefon:
420734845600
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Veronika Dobrovolná