Operátor/ka výroby Slušovice

Plat:
25000 - 29000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Slušovice
Okres:
Zlín
Počet míst:
2
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Očekáváme manuální zručnost, spolehlivost a zodpovědnost přístupu k práci ve 3-směnném provozu (5:45 - 13:45 / 13:45-21:45 / 21:45 - 5:45)

Práce je vhodná pro manuálně zručné, spolehlivé a zodpovědné pracovnice s orientací na výkonnost. Výhodu je praxe ve výrobě. Samozřejmostí je zapracování na pracovní pozice. Při práci je možnost převážně sedět nebo stát (bez fyzické náročnosti).

Kompletace drobných výrobků: držáky uhlíků a podsestavy elektromotorů; kabelové svazky. Bližší informace na www.tnsservis.cz

Získáte stabilní zaměstnání české společnosti s 30 letou tradicí ve Slušovicích.

Odpovídající mzdu s kvartálními odměnami dle splnění plánu.

Nad rámec mzdy nabízíme BENEFITNÍ PROGRAM a 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ.

Uzavřeme pracovní smlouvu na 37,5 hod. týdně.

Stanete se součástí příjemného pracovního prostředí a kolektivu spolupracovníků.

Samozřejmostí je možnost prohlídky provozu a sdělení všech dotazů.

Nástup umožníme po dohodě i v průběhu měsíce.

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 9:00-14:00.

Název společnosti:
TNS SERVIS s.r.o.
Telefon:
733734346
Odpovědná osoba:
Personální oddělení
Reference:
67026858