Švadlena /krejčí Zlín

Plat:
24000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Zlín
Okres:
Zlín
Počet míst:
2

Popis pozice

**Požadavky:**

- SŠ, vyučení v oboru není podmínkou, ale výhodou

- Zkušenosti se šitím jsou nezbytné

- Chuť pracovat, pečlivost, zodpovědnost, zručnost

- Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením

**Nabízíme:**

- Práci na HPP s možností zkráceného úvazku, případně Dohody o práci (DPP, DPČ)

- Flexibilní pracovní dobu

- Stravenkový paušál a další zaměstnanecké výhody

**O nás:**

- Jsme firma s více než 30 letou tradicí v oboru

- Specializujeme se na výrobu kvalitních textilních výrobků, které najdete v našem portfoliu na www.eposzlin.cz

**Hlavní náplň práce:**

- Vaším hlavním úkolem bude příprava a stříhání jednotlivých dílů dle již zavedených střihů

- šití výrobku a drobné administrativní úkoly

**Kontakt:**

Pro více informací o této pracovní příležitosti a zaslání svého životopisu nás kontaktujte na eposzlin@seznam.cz

Název společnosti:
EPOS DUO s.r.o.
Telefon:
(+420) 577 145 490
Odpovědná osoba:
Barbora Kysová
Reference:
67040088