Řidiči nákladních automobilů, pomocné práce na stavbě Zlín

Plat:
20000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Zlín
Okres:
Zlín
Počet míst:
1
Hodin týdně:
30

Popis pozice

Hledáme spolehlivého řidiče nákladních automobilů, požadujeme ŘP sk. CE, profesní průkaz, výhodou bude jeřábnický průkaz na obsluhu hydraulické ruky, vazačský průkaz (případně jsme schopni zajistit vyškolení).

Práce je vhodná i pro zájemce s částečným invalidním důchodem (na zkrácený úvazek).

Prosíme zájemce, aby své životopisy posílali na emailovou adresu:

ergobest@ergobest.cz, nebo kontaktovali telefonicky ředitele společnosti Ing. Vrbu.

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 6:30-15:00.

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Název společnosti:
ERGO BEST s.r.o.
Telefon:
603 445 898
Odpovědná osoba:
Jaromír Vrba
Reference:
67042863