Pracovník/pracovnice venkovního úklidu a péče o zeleň Olomouc

Plat:
120 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Olomouc
Okres:
Olomouc
Počet míst:
1
Hodin týdně:
30

Popis pozice

Jedná se o jednoduchou údržbu okolí moderní administrativní budovy (úklid odpadků, péče o zeleň, zalévání, odklízení sněhu apod.)

Požadujeme:

- zdravotní způsobilost,

- pečlivosti, samostatnost a spolehlivost,

- praxe na obdobné pozici není podmínkou.

Nabízíme:

- zkrácený úvazek dle dohody,

- zázemí stabilní společnosti,

- možnost získání certifikátu pro práci v oboru,

- příspěvek na dojíždění z větší vzdálenosti.

Nástup dohodou.

Kontakt: p. Králová, tel. 704 602 838 (8:00 - 15:00) nebo zašlete svůj životopis na e-mail diol@diol.cz.

Název společnosti:
DIOL družstvo
Telefon:
704 602 838
Odpovědná osoba:
Kateřina Králová
Reference:
67051353