Pracovník/pracovnice v sociálních službách Kralupy nad Vltavou

Plat:
24000 - 26000 Kč
Město:
Kralupy nad Vltavou
Okres:
Mělník
Počet míst:
1

Popis pozice

Kontakt: Zaslání životopisu podmínkou.

Požadujeme kurz pracovníka v sociálních službách (není podmínkou při nástupu, možno dodělat) nebo vzdělání sociálního směru, dobré komunikační dovednosti, empatii, motivace k práci s cílovou skupinou, trestní a morální bezúhonnost. Nutný řidičský průkaz. Sociální služby je poskytována terénní formou. Flexibilitu pracovní doby, příležitostně možnost pracovat i o víkendu nebo svátcích.

Nabízíme nástup dle dohody, úvodní zaškolení, pohodový kolektiv, smysluplnou práci v zavedené neziskové organizaci.

Nabízíme: 5 týdnů dovolené; supervize, pravidelné vzdělávání, služební telefon

Název společnosti:
Charita Kralupy nad Vltavou
Telefon:
731 524 102
Odpovědná osoba:
Lenka Müllerová
Reference:
67051214