Pracovník v sociálních službách/pohybové aktivity Zlín

Plat:
29450 - 31500 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Zlín
Okres:
Zlín
Počet míst:
2
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Nástup dle dohody

Náplň práce:

Poskytování přímé obslužné péče se zaměřením na podporu soběstačnosti a pohybové aktivity klientů domova pod metodickým vedením fyzioterapeutky.

Plánování a realizace pohybové aktivizace (udržování a posilování sebeobsluhy a soběstačnosti, chůze, pomoc při podávání stravy, dopomoc při provádění hygieny a aktivizace pomocí bazální stimulace).

Spolupráce v týmu při aktivizačních činnostech s klienty.

Spolupráce na individuálním plánování péče o klienty.

Pracovní poměr: Pracovní poměr na dobu určitou.

Při oboustranné spokojenosti prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

Nabízíme: Jednosměnný provoz, 40 hodin týdně 07,00- 15,30 hodin

Nástup dle dohody.

Práce v přátelském a dynamickém pracovním prostředí se zázemím ve stabilní a silné organizaci. Zaškolení zkušenými kolegy.

Průběžné vzdělávání a osobní rozvoj v rámci sociální služby. (biografie, bazální stimulace, paliativní péče)

Požadavky: Komunikativní a empatický přístup k seniorům.

Spolehlivost, samostatnost a zodpovědný přístup k práci.

Ztotožnění se s firemní kulturou.

Trestní bezúhonnost.

Zaměstnanecké výhody: Ucelený systém firemních benefitů, 5 týdnů dovolené + dodatková dovolená.

Název společnosti:
Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace
Odpovědná osoba:
Jitka Krajčová
Reference:
67051323