Administrativní pracovník/pracovnice - Kostelec - DPP Kostelec

Plat:
140 - 140 Kč
Město:
Kostelec
Okres:
Jihlava
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Pracovní náplň

o Administrativní úkony na distribučním centru v Kostelci u Jihlavy

o Kontrola a zpracování dodacích a obalových listů v systému Plantour Webportal

o Práce v programu SAP

o Vedení agendy obalových sald řidičů

o Komunikace s řidiči

o Jiné administrativní práce

Požadujeme

o Uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook)

o Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

o Organizační a komunikační dovednosti

o Časová flexibilita výhodou

Nabízíme

o Zázemí stabilní společnosti

o Práci na DPP, na dobu neurčitou, pružná pracovní doba

o Nástup dle dohody

o Zaměstnanecký balíček (složen z masných a uzenářských výrobků) dvakrát měsíčně

První kontakt telefonicky.

Název společnosti:
AGF Food Logistics, a.s.
Telefon:
+420 601 132 547
Odpovědná osoba:
Kateřina Kolářová
Reference:
67051301