Elektromechanik - robotika

Plat:
45000 - 75000 Kč za měsíc
Okres:
Brno-venkov

Popis pozice

Hledáme elektromechanikas vášní pro robotiku!
Máte elektro vzdělání a praxi se sestavováním robotů?
Hledáte práci, kde Vám svěří důvěru, budete mít možnost se realizovataprohlubovatsvé profesní znalosti?
Ozvěte se, máme pro Vás jedinečnou příležitost!

Náplň práce:
* Konstrukce a testování průmyslových zařízení
* Analýza a opravy elektro zařízení
* Odstraňování závad
* Využití aplikaci k podpoře ostatních pracovníků
* Technická a mechanická podpora
* Preventivní údržby a opravy různých zařízení
* Odstraňování vzniklých komplikací na strojích

Požadavky na uchazeče

* Min. SŠ vzdělání v technickém, elektro či strojírenském oboru
* Znalost práce s měřícími a elektrickými přístroji
* Znalost mechanických pohonů, PLC, hydrauliky a elektrických přístrojů
* Zkušenosti s analýzou a opravou mechanických systémů
* Schopnost pracovat přesčas a o víkendech dle potřeb zákazníka
* Schopnost týmové spolupráce
* Angličtina na úrovni B2 pro komunikaci se zahraničními zákazníky

Nabídka

* Zajímavé finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
* Příspěvek na penzijní pojištění / DIP
* Multisport karta
* 25 dní dovolené a 3 dny sickdays
* Jazykové vzdělávání na pracovišti
* Stravenky
* Možnost profesního a osobního růstu
* Nevšední, různorodou a zajímavou práci

Název společnosti:
Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
Adresa:
Plzeň
Telefon:
+420 721 054 400
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Martin Surovec