Administrativní pracovník / pracovnice Slaný

Plat:
21300 Kč
Město:
Slaný
Okres:
Kladno
Počet míst:
2

Popis pozice

Náplní pozice je administrativní práce v naší kanceláři, vyžadována je schopnost komunikace s korejskými kolegy jak zdejšími, tak ve společnostech v Korejské republice, se kterými spolupracujeme.

Jazyky: korejština (plynně), angličtina (středně pokročilý/á),

řidičský průkaz skupiny B,

dobré zvládnutí práce s nástroji sady Microsoft Office (Word, Excel, Power Point),

zodpovědný přístup, korektní vystupování v korespondenci s obchodními partnery.

Předchozí zkušenost s kancelářskou prací, schopnost psát všema deseti a základní znalost obchodních pojmů jsou vítány.

Název společnosti:
ATN CZECH TRADING & DISTRIBUTION, s.r.o.
Telefon:
739 296 937
Odpovědná osoba:
Daesik Kim
Reference:
464623