Řidič/řidička autobusu Kladno

Plat:
37000 - 55000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Kladno
Okres:
Kladno
Počet míst:
26

Popis pozice

Požadujeme:

- ŘP sk. D možno i ŘP sk.B- (lze doplnit u zaměstnavatele - viz níže),

- profesní průkaz ( lze doplnit u zaměstnavatele),

- psychologické vyšetření,

- zdravotní způsobilost.

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené

- pracovní smlouvu na dobu neurčitou

- náborový příspěvek 10.000 Kč

- jízdní výhody pro celou rodinu

- po 2 letech příspěvek na životní pojištění.

Mzda je uvedena včetně 20% práce přesčas. Pro zájemce ze vzdálených okresů možnost ubytování při spoluúčasti.

Pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením a pro absolventy.

!!! Zájemcům o ŘP sk. D je zaměstnavatel ochoten zařídit a zaplatit jeho získání. Podmínkou je podepsání stabilizační dohody se zaměstnavatelem na dobu 3 let. Bližší informace na níže uvedených kontaktech !!!

V případě zájmu o tuto pracovní pozici kontaktujte pí. Hejcmanovou na tel. čísle 312 825 183 (182) v čase od 7:00 - 15:00 hod nebo pište na e-mail: osobni@csadkladno.cz.

Název společnosti:
ČSAD MHD Kladno a.s.
Telefon:
312 825 183
Odpovědná osoba:
Hejcmanová
Reference:
66880007