Doručovatel/doručovatelka Prostějov

Plat:
9750 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Prostějov
Okres:
Prostějov
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM OMEZENÍM. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Bartošková Dana, tel. 725 465 621 (volat mezi 7:00-12:00 hod.), e-mail: bartoskova@mpv97.cz. Pracoviště: Budovcova 4091/10, Prostějov. Pracovní doba: Po-Pá v dopoledních hodinách (možnost i v odpoledních hodinách), zkrácený úvazek - 4 hod. denně.

Požadujeme: zkušenosti v profesi výhodou.

Nápň práce: doručování zásilek.

Nabízíme: odměny, pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení, stravenky, podnikové stravování.

Název společnosti:
Mechanika Prostějov 97, družstvo
Telefon:
725 465 621
Odpovědná osoba:
Dana Bartošková
Reference:
66942401