Operátor dohledového centra - OZZ, OZP Ostrava

Plat:
21000 - 30000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Ostrava
Okres:
Ostrava
Počet míst:
5
Hodin týdně:
30

Popis pozice

VYHRAZENO pro OZZ, OZP.

1. kontakt telefonicky v době 8 - 14 h., e-mailem. Tel.: 733 493 950, e-mail: j.pernica@patriotsecurity.cz

Požadujeme: Věk 18 let; Čistý rejstřík trestů; Spolehlivost, pečlivost, samostatnost; Odolnost proti stresu; Komunikativnost; Schopnost řešit různé situace; Práce na PC; Certifikát strážného výhodou (možno si jej dodělat)

Náplň práce:

- Obsluha PCO (pult centrální ochrany)

- Reakce na EZS (elektronický zabezpečovací systém)

- Obsluha kamerového systému

- Komunikace s ostrahou prodejny

Nabízíme:

- práci ve stabilní a silné společnosti

- pravidelný příjem

- úvazek 30 hod./týdně (možno vyšší)

- pracovní doba PO-NE, denní (6:45 - 22:15)

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Název společnosti:
PATRIOT SECURITY s.r.o.
Telefon:
733 493 950
Odpovědná osoba:
Kontakt
Reference:
67012164