Soustružníci, operátoři a programátoři CNC soustruhu Rakovník

Plat:
30000 - 36000 Kč
Město:
Rakovník
Okres:
Rakovník
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Požadujeme: vyučení v oboru, znalost programování CNC strojů, praxi na stejné pozici, samostatnost a zodpovědnost.

Nabízíme: zázemí silné zahraniční společnosti, která se zabývá zakázkovou výrobou, odpovídající mzdové ohodnocení, stravenky, bonusy, navýšené příplatky za práci přesčas, dovolenou nad rámec zákona.

Nástup dle dohody, možný ihned.

Způsob 1. kontakt se zaměstnavatelem: osobně po předchozí tel. domluvě, tel. 731448541 (8:00-16:00 hod.) nebo e-mailem kusa@pentre.cz

Název společnosti:
PENTRE KOVO CZ, spol. s r.o.
Telefon:
731448541
Odpovědná osoba:
Václav Kůsa
Reference:
66927801