Kuchař/ka Rakovník

Plat:
34000 - 37000 Kč
Město:
Rakovník
Okres:
Rakovník
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Náplň práce: samostatná příprava a úprava jídel studené a teplé kuchyně.

Požadujeme: samostatnost, pečlivost, spolehlivost. Praxe a vyučení v oboru výhodou.

Nabízíme: týden dovolené navíc, slevu na firemní výrobky, závodní stravování, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, benefitní příspěvek na volnočasové aktivity, zvýhodněné mobilní tarify (i pro rodinné příslušníky).

Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 702035560 nebo e-mailem info@divadelnirestaurace-rakovnik.cz

Název společnosti:
Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s.
Telefon:
702035560
Odpovědná osoba:
Jakub Nový
Reference:
66944228