Řidiči nákladního automobilu Rakovník

Plat:
29000 - 31000 Kč
Město:
Rakovník
Okres:
Rakovník
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Náplň práce: řízení motorových vozidel, rozvoz výrobků společnosti k odběratelům (rozvoz piva), nakládka a vykládka zboží.

Pracovní doba: cca od 6-7 do 15-16 hod.

Požadujeme: řidičský průkaz sl. C, digitální kartu řidiče, průkaz profesní způsobilosti. Praxe na obdobné pozici výhodou.

Nabízíme: náborový příspěvek 25.000 Kč, závodní stravování, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, slevu na firemní produkty, příspěvek na penzijní/životní pojištění, benefitní příspěvek na volnočasové aktivity, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky.

Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: své životopisy zasílejte na e-mail lenka.kutkova@pivobakalar.cz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Název společnosti:
Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s.
Odpovědná osoba:
Lenka Kůtková
Reference:
66933875