Pradlena, pradlák Liberec

Plat:
18900 - 25000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Liberec
Okres:
Liberec
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Pro naší chráněnou dílnu v Liberci hledáme šikovnou pradlenku nebo pradláka. Jedná se o zpracování, vkládání a vykládání prádla do praček a sušiček. Manuálně náročnější práce.

Není nutné mít praxi v oboru - zaučíme.

Místo je pro osoby zdravotně postižené (OZP 1.-3. stupně,)

Pracovní úvazek: zkrácený 2, 4, 6 hod./den nebo plný

Požadujeme: zručnost, šikovnost, samostatnost

Min. stupeň vzdělání: základní nebo střední odborné (vyučen).

Nabízíme:

- zaučení

- příjemné pracovní prostředí

- v blízkosti vlakového a autobusového nádraží Liberce, 2 minuty od tramvajové zastávky

- odpovídající finanční ohodnocení a perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti.

- zaměstnanecké benefity (Sodexo Pass - sport, kultura, nákupy, volný čas)

Název společnosti:
Aktivní život o.p.s.
Odpovědná osoba:
Petra Ledlová
Reference:
67050902