Nutriční terapeut Bechyně

Plat:
27000 Kč
Město:
Bechyně
Okres:
Tábor
Počet míst:
1

Popis pozice

Upřesňující informace

Zajišťuje:

-sestavování běžných a speciálních diet a nutričních potřeb pacientů se zaměřením na preventivní a léčebnou výživu

-řídí, kontroluje a zodpovídá za práci v oblasti dietního stravování

-ve spolupráci se šéfkuchařem se podílí na optimální skladbě stravy pro pacienty

-zhotovování jídelních plánů v návaznosti na energetické hodnoty diet

-odborný dohled nad dodržováním technologických postupů a hygienických zásad

při přípravě, podávání a manipulaci se stravou

Požadujeme:

-vzdělání nutriční terapeut

-aktivní přístup k práci, spolehlivost

-výborné komunikační schopnosti

-profesionální vystupování, vstřícný přístup k pacientům a kolegům na pracovišti

Uvítáme:

-praxi v oboru (není podmínkou, místo je vhodné i pro absolventy)

Zaměstnanecké výhody:

-podnikové stravování

Kontakt emailem.

Název společnosti:
Lázně Bechyně s.r.o.
Telefon:
381476392
Odpovědná osoba:
Ivana Portlová
Reference:
67050871