Pracovník/pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče v domově se zvláštním režimem Frýdek-Místek

Plat:
26000 - 30000 Kč
Město:
Frýdek-Místek
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

z:6/10/2023 a:30/4/2024

Náplň práce:

- pomoc při osobní hygieně, přesunu na lůžko nebo vozík, podávání jídla a pití

- pomoc při prostorové orientaci, samostatném pohybu ve vnitřním i vnějším prostoru, nácvik jednoduchých denních činností pro zachování a zvýšení soběstačnosti, nácvik a upevňování motorických, psychických a sociálních schopností a dovedností, aktivizace klienta

- vedení osobní dokumentace klientů včetně nastavování a realizace individuálních plánů

- koordinovat poskytování sociálních služeb u určených klientů

- doprovázení k lékařům, na aktivity

- podílení se na přejímání prádla, jeho kontrole, uložení, drobných opravách a úklidu v zařízení.

Požadujeme:

minimální požadavky:

- odbornou způsobilost pro výkon povolání dle zák. 108/2006 Sb.

- očkování proti hepatitidě B

- předložení výpisu z RT

- komunikační schopnosti, příjemné vystupování/jednání

- empatie

- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce

- ochota vzdělávat se

- schopnost práce na PC.

doporučené požadavky:

- zkušenosti s prací s lidmi s duševním onemocněním

- řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

- pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění

- příjemné pracovní prostředí

- 12 hodinové směny v nepřetržitém směnném provozu

- pracovní smlouvu na rok s možností prodloužení.

Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 30.5.2024 elektronicky na e-mail jobs@charitafm.cz. Výběrové řízení je průběžné a dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.

Název společnosti:
Charita Frýdek - Místek
Odpovědná osoba:
Iva Kulhánková
Reference:
67050860