Zdravotní sestra (DPP) Frýdek-Místek

Plat:
190 - 190 Kč
Město:
Frýdek-Místek
Počet míst:
1

Popis pozice

z:11/4/2024 (DPP) a:30/4/2024

Náplň práce:

- provádění kvalifikovaných zdravotních úkonů, ošetřování poruch celistvosti kůže, péče o chronické rány a dekubity

- manipulace s léčivy

- komunikace s rodinnými příslušníky v oblasti týkající se zdravotního stavu uživatele

- edukace uživatele, případně jiné osoby zapojené do ošetřovatelského procesu

- vedení ošetřovatelské dokumentace.

Požadujeme:

- odborná způsobilost pro výkon profese, VOŠ

- očkování proti hepatitidě B

- předložení výpisu z RT

- komunikační schopnosti

- empatii

- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce

- klidné, nekonfliktní vystupování.

Nabízíme:

- dohodu o provedení práce, zástupy za dovolené a nemocenské

- finanční ohodnocení 190 Kč/hod.

- příjemné pracovní prostředí

- 12 hod směny, nerovnoměrné rozložení - dle potřeby

- předpokládaný nástup květen 2024

Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 30/5/2024 elektronicky na e-mail jobs@charitafm.cz. Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.

Název společnosti:
Charita Frýdek - Místek
Odpovědná osoba:
Vlastimil Petr
Reference:
67050862