Pracovník v sociálních službách Karviná

Plat:
19090 - 27570 Kč
Město:
Karviná
Okres:
Karviná
Počet míst:
1

Popis pozice

Požadujeme: splnění kvalifikačních požadavků dle §116 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (středoškolské vzdělání v oboru sociální práce, příp. pedagogiky nebo akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách ), dobrý zdravotní stav, časovou flexibilitu, základní znalosti s PC.

Osobní předpoklady- empatie, spolehlivost, odolnost vůči stresu, ochota se dále vzdělávat. Vhodné i pro absolventy. Výhodou: praxe v oboru, schopnost vnímat potřeby lidí se zdrav. postižením, poskytovat jim potřebnou podporu a péči v rámci sociální služby.

Nabízíme smysluplnou a zajímavou práci, možnosti dalšího vzdělávání, stabilní pracovní prostředí.

Životopis a motivační dopis zasílejte elektronicky na e-mail: benjamin.kuncova@seznam.cz.

Vybraní uchazeči budou kontaktováni na email nebo telefonicky.

Název společnosti:
Benjamín, příspěvková organizace
Telefon:
596541149
Odpovědná osoba:
Darja Kuncová
Reference:
67033232