Uklízeči pouze OZP Karviná

Plat:
112.5 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Karviná
Okres:
Karviná
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

pracoviště: více pracoviště v Karviné ( dle potřeb zaměstnavatele)

Nabízíme:

- zázemí stabilní české společnosti

- práci vhodnou pro invalidní důchodce

- práce na zkrácený úvazek

- odpolední směny

- pracovní úvazek 4 hodiny denně (podle pracoviště)

- nenáročný, pravidelný úklid administrativních a sociálních prostor

- základní mzda od 112,50 Kč/hod

- výplata mzdy v pevných termínech na účet nebo složenkou

- po zapracování možnost prodloužení smlouvy

- příspěvek na dopravu pro dojíždějící

Požadujeme:

- pracovitost, pečlivost, spolehlivost

Hlásit se předem telefonicky od 7.00 hod. do 15.00 hod. nebo e-mailem

Název společnosti:
VKUS-BUSTAN s.r.o.
Telefon:
724 574 960
Odpovědná osoba:
Iveta Ďurišová
Reference:
67028786