Pracovníci v sociláních službách Český Těšín

Plat:
18900 Kč
Město:
Český Těšín
Okres:
Karviná
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Požadujeme: schopnost pracovat samostatně i v týmu, flexibilita, empatie, znalost práce v zařízení sociálních služeb, praxe v obdobném zařízení výhodou.

Nutnost disponovat očkováním proti hepatitidě typu B. Absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu (min. 150 hodin); absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu se nevyžaduje u osob, které získaly způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru ošetřovatel, nebo sociální pracovník podle § 110 a u osob, které získaly střední vzdělání v oboru vzdělání stanoveném právním předpisem.

Směny: 11 hodinový režim, práce o víkendech i svátcích.

KONTAKT: e-mailem, telefonicky v pracovní dny 8:00–14:00 hod.

Název společnosti:
Oblastní spolek ČČK Karviná
Telefon:
558 711 999
Odpovědná osoba:
Žaneta Hojdyszová
Reference:
67019882