Ostatní učitelé a vychovatelé pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami Karviná

Plat:
32820 - 42780 Kč
Město:
Karviná
Okres:
Karviná
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Hledáme učitele žáků se speciálními vzdělávacími potřebami.

Požadujeme - ukončené vysokoškolské studium pedagogiky a speciální pedagogiky

specializovaná činnost - koordinátor v oblasti informačních a komunikačních technologií

angličtina - aktivní

flexibilita, vstřícnost, trpělivost, ochota vzdělávat se a učit se novým věcem

Nabízíme: dobré platové ohodnocení

stravenkový paušál

příspěvky z FKSP

vstřícné vedení a kolektiv

Vaše životopisy zasílejte na email: sekretariat@szmkarvina.cz

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace
Telefon:
596311289
Odpovědná osoba:
Mgr. Marcela Jagošová
Reference:
67032914