Advokátní koncipient / koncipientka Jičín

Plat:
24100 Kč
Město:
Jičín
Okres:
Jičín
Počet míst:
1

Popis pozice

Požadujeme:

- výbornou znalost práva

- ukončené vysokoškolské právní vzdělání

- analytické schopnosti

- schopnost týmové práce

- znalost MS Office

- spolehlivost, časovou flexibilitu

- pracovní nasazení

- řidičský průkaz skupiny B

Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou.

Nabízíme:

- zajímavou a pestrou práci jak pro tuzemskou, tak i zahraniční klientelu

- příjemný kolektiv

- finanční ohodnocení dle zásluh

- výhled na další spolupráci po složení advokátních zkoušek.

Nástup možný ihned, případně dle dohody. Strukturovaný životopis prosím zasílejte na email: kk@novotnypartners.cz

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
Advokátní kancelář Novotný & Partners, s.r.o.
Telefon:
775 717 014 každý vš
Odpovědná osoba:
Karolína Kovandová
Reference:
67040156