Uklízeč / uklízečka Nová Paka

Plat:
113 Kč
Město:
Nová Paka
Okres:
Jičín
Počet míst:
1
Hodin týdně:
35

Popis pozice

o úklid kancelářských a výrobních prostor pomocí mechanických přístrojů i ručně

o požadujeme chuť do práce, pečlivost a spolehlivost

o nástupní mzda 113 Kč/hod., docházkovné 1500 Kč/měs., stravenkový paušál 2247 Kč čistého/měs.

o pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

o nástup dle dohody, lze i ihned

o 1směnný provoz (6:00-14:30), možný zkrácený úvazek (7:00-14:30)

Nebojte se udělat první krok a kontaktujte nás. Přijďte si vyplnit dotazník uchazeče o zaměstnání nebo vložte svůj životopis přes naše webové stránky www.sqs-fiber.cz, sekce Kariéra.

Pro více informací volejte 493 765 381.

Výhody:

o Práce na 1 směnu (6-14:30) v příjemném prostředí v centru Nové Paky, volné víkendy a svátky

o Pohodový kolektiv, zaškolení

o Nástup ihned nebo dle dohody, pracovní smlouva na dobu 1 roku

o Systém benefitů a odměn (1500 Kč měsíčně při splnění docházky, stravenkový paušál 2247 Kč čistého/měs., firemní kurzy AJ, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, možnost využívat firemní dětskou skupinu pro děti zaměstnanců, odměny za zlepšovací návrhy, pomoc s ubytováním a další)

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Název společnosti:
SQS Vláknová optika a.s.
Telefon:
493 765 381 (PO- PÁ
Odpovědná osoba:
personal@sqs-fiber.cz
Reference:
67050162