Operátoři CNC strojů Hulín

Plat:
26000 - 31000 Kč
Město:
Hulín
Okres:
Kroměříž
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Pracoviště Hulín

- Náplň práce: práce s PC - obsluha CNC strojů

- Požadujeme: výuční list nebo maturita ve strojírenském oboru, spolehlivost, pracovitost

- nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, PD: Po-Pá, 6:00-14:15, 14:00-22:15 hod.

- Nabízíme: náborový příspěvek, týden dovolené navíc, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění + další benefity

- své písemné nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail: lzavadil@pilanamct.cz, příp. kontakt telefonicky Po-Pá (7:30 - 15:00 hod.)

Požadavky na uchazeče

Práce s PC - obsluha CNC strojů

Název společnosti:
PILANA MCT, spol. s r.o.
Telefon:
723 116 670
Odpovědná osoba:
Libor Zavadil
Reference:
66838689