Šička, švadlena - zdravotnických prostředků Hulín

Plat:
19500 - 27000 Kč
Město:
Hulín
Okres:
Kroměříž
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

pracoviště Hulín

- Náplň práce: kompletní šití ortopedických pomůcek a zdravotnických prostředků, případně jejich částí na ramennovém, lemovacím, překrývacím nebo plochém šicím stroji s přímým a klikatým stehem

- Požadujeme: zkušenost v oboru šití na průmyslovém stroji, manuální zručnost, šikovnost

- Nabízíme: Nástup možný ihned, Práce v jednosměrném provozu od 6:00 do 14:30 (Po-Pá) s možností přesčasů placených příplatkem. Stravenky v hodnotě 100,-Kč po zkušební době, občerstvení na pracovišti, Práce v úkolové mzdě (19.000-27.000,-Kč), zaměstnanec si reguluje výši svého výdělku dle zručnosti sám.

- své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: kadrnozkova@panop.cz

Název společnosti:
PANOP CZ s.r.o.
Odpovědná osoba:
Lucie Kadrnožková
Reference:
66852541