Asistent/ka personalisty Opava

Plat:
4500 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Opava
Okres:
Opava
Počet míst:
2
Hodin týdně:
8

Popis pozice

*KO: Černínová Ivana, tel.: 734 881 690, volejte Po - Pá 9:00 - 16:00 hod.

Životopisy zasílejte na email: nabor.centrum@protektia.cz. Nezapomeňte přiložit svoje platné telefonní číslo.

Nutný nejprve telefonický kontakt.

Požadujeme: SŠ vzdělání, základní znalost práce na PC (Word a Excel), pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost, příjemnou komunikaci.

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP i DPP s možnosti prodloužení, zaručenou pravidelnou mzdu.

Náplň práce: Všeobecná administrativa, každodenní telefonní hovory se zájemci o práci, vyřizování e-mailové korespondence a komunikace s ÚP, spolupráce s oblastními managery.

Určeno pro osoby se zdravotním postižením.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Název společnosti:
Protektia s.r.o.
Telefon:
734 881 690
Odpovědná osoba:
Ivana Černínová
Reference:
66999485