Vrátný Nový Jičín

Plat:
117 - 120 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Nový Jičín
Okres:
Nový Jičín
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

z: 216.1.2024, a:29.4.2024

POUZE s INVALIDNÍM DŮCHODEM

Požadujeme :

Věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe u bezpečnosti výhodou - není však podmínkou. Certifikát strážného (pokud nemáte, zajistíme).

Náplň práce:

Kontrola a evidence vjezdu automobilu.

Kontrola a evidence příchozích a odcházejících osob.

Pochůzková činnost s kontrolou areálu.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku.

Kontakt telefinicky Po - Pá od 9:00 - 14:00 hod. na č.: 734 514 315. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.sekuro@gmail.com, nezapomeňte přiložit platné telef. číslo a svou e-mailovou adresu.

Název společnosti:
SEKURO & Group s.r.o.
Telefon:
734 514 315
Odpovědná osoba:
Jitka Gebauerová
Reference:
67019410