Pracovník/ce úklidu Příbor

Plat:
112 - 115 Kč
Město:
Příbor
Okres:
Nový Jičín
Počet míst:
1
Hodin týdně:
8

Popis pozice

z: 29.4.2004

Náplň práce:

-úklid vnitřních prostor firmy ( úklid podlahy, luxování, utírání prachu, mytí oken, úklid sanitárních prostor)

- úklid vnitřních prostor dílen (odmašťování a úklid podlah 1x týdně)

- nakládání s odpady

- úklid venkovních prostor

Požadujeme: smysl pro pořádek, manuální zručnost, spolehlivost, zájem o práci , trestní bezúhonnost

Nabízíme : práci na DPP nebo DPČ , jednosměnný provoz,

Kontakt: Sekretariát tel.: 556 802 494, Po - Pá od 9:00 - 14:00 hod., e-mail: prace10@centrum.cz

Název společnosti:
VYKOV CZ s.r.o.
Telefon:
556 802 494
Odpovědná osoba:
Sekretariát
Reference:
67050238