Všeobecná zdravotní sestra Brno

Plat:
35000 - 70000 Kč
Město:
Brno
Okres:
Brno
Počet míst:
2
Hodin týdně:
20

Popis pozice

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Požadujeme:

- odbornou způsobilost dle zákona 96/2004 Sb.

- Čistý trestní rejstřík

- Zdravotní způsobilost

- Samostatnost

- Empatii

- Ochotu rozšiřovat si odborné znalosti

- Základní práce s PC

Přijmeme všeobecnou zdravotní sestru pro práci v domácí péči.

Jedná se o terénní práci. Zdravotní sestra/bratr mají přidělenou část Brna, ve které zajišťují odbornou zdravotní péči o přidělené pacienty. Práce pouze během dne, BEZ nočních služeb.

Nabízíme:

- Odbornou práci zdravotní sestry v domácnostech pacientů.

- Práci v jednosměnném provozu.

- Flexibilní pracovní dobu.

- Možnost práce v blízkosti Vašeho bydliště.

- Možnost spolupráce na HPP, VPP nebo na DPP, DPČ.

- Náborový příspěvek až 40 000 Kč.

- 5 týdnů dovolené

Název společnosti:
Agentura domácí péče Pomoc, s.r.o.
Telefon:
733509209
Odpovědná osoba:
Ing. Hana Přemyslovská
Reference:
67050220