Administrativní pracovnice/pracovník pro OZP Brno

Plat:
11500 - 18750 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Brno
Okres:
Brno
Počet míst:
2
Hodin týdně:
30

Popis pozice

Do brněnské kanceláře hledáme šikovnou a pčelivou posilu. Požadujeme zkušenosti s prací na PC, samostatnost při plnění úkolů, plnění jednoduchých administrativních zadání, práce s dokumenty a daty, umět sestavit psaný dokument a pracovat s ním. Výhodou zkušenosti s prací v programu PAMICA. Úvazek dle dohody na 20-30 hodin týdně.

Pracovní místo je určeno pro osoby se zdravotním postižením.

prémie,?sleva na firemní výrobky, každé odpracované 2 hodiny placená 10 min. přestávka

Název společnosti:
HelpSoul družstvo invalidů
Odpovědná osoba:
Ing. Kateřina Žáková
Reference:
67050245