Pracovník/ce úklidu - Brno Brno

Plat:
112 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Brno
Okres:
Brno
Počet míst:
5
Hodin týdně:
20

Popis pozice

První kontakt e-mailem nebo telefonicky v době od 9:00 - 15:00 hodin.

Prosím nechodit na pracoviště, prvně telefonický kontakt na telefonu 730 186 797 a domluvit schůzku.

Jedná se o chráněné pracovní místo určeno pro zdravotně postižené.

Práce na dobu určitou jeden rok s možností prodloužení.

Hledáte dlouhodobou práci a stabilní a příjem? Přijďte k nám!

Přijmeme pracovníka/ci úklidu, osobu se zdravotním omezením (OZP, OZZ).

Práce na HPP - zkrácený úvazek.

Místo výkonu práce - Dětská nemocnice, FN Brno, Magistrát města Brna, Městská Policie Brno, Psychiatrická nemocnice Brno -Černovice, Úrazová nemocnice Brno - Zábrdovice a dle aktuální nabídky

Pracovní doba - dle zvolené lokality a domluvy

Požadujeme:

Osoba s ID

Pozitivní Přístup

Praxe s úklidem výhodou

Manuální zručnost

Smysl pro pořádek a čistotu

Nabízíme:

Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti

Pracovní oděv

Náborový příspěvek až do výše 5000,- Kč pro OZP

Možnost příspěvku na stravování

Možnost zvýhodněných zaměstnaneckých půjček

Další firemní benefity

Garantujeme Vám ochranné pracovní prostředky (doporučené světovou zdravotnickou organizací (WHO), pravidelný měsíční příjem, zajištění dlouhodobého pracovního místa, jedinečné pracovní postupy, dostatek času na zapracování. Možnost zaměstnaneckých půjček pro OZP, náborový příspěvek až do výše 5.000 Kč pro OZP, stravenky v hodnotě 70 Kč pro osobu OZP.

Název společnosti:
OLMAN SERVICE s.r.o.
Telefon:
730 186 797
Odpovědná osoba:
Lada Doné
Reference:
67050225