CAD engineer Liberec

Plat:
35000 - 55000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Liberec
Okres:
Liberec
Počet míst:
1

Popis pozice

Co bude náplní tvé práce?

Zapomeňte na nudnou a stereotypní práci, u nás tohle nehrozí. Čekají na Vás různorodé projekty v rozmanitých odvětvích pro velké hráče na trhu v oblastech automobilového, kolejového, zdravotního, stavebního, leteckém průmyslu, strojírenství a průmyslové automatizace.

Co budete dělat Vy?

Především to, co Vás bude zajímat! Od komplexní podpory po úzkou specializaci. Od prvního konceptu přes konstrukci až po uvedení do výroby, od práce v kanceláři až po komunikaci v místě realizace. Exteriér, interiér, prototypy, výrobní linky, fasády budov a mnoho dalšího - zkrátka tě potká široká škála možností.

Co by měl náš konstruktér mít?

- ukončenou SŠ nebo VŠ technického směru

- AJ nebo NJ na komunikativní úrovni

- základní znalost minimálně jednoho ze SW: Catia/NX/Inventor/Solidworks

- zájem o automobilový, kolejový nebo strojní průmysl

- řidičský průkaz sk. B

- rád výzvy a cestování pro něj není překážkou, ale naopak výhodou

Jsi absolvent a nemáš ještě tolik zkušeností?

Neměj obavy, u nás má každý dveře otevřené. Jsme totiž týmoví hráči a našim kolegům se věnujeme nejen při nástupu.

Zaměstnanecké výhody:

- možnost cestování do zahraničí

- individuální finanční benefity

- speciální kurzy a školení pro osobností i pracovní růst zaměstnance

- flexibilní pracovní doba

- stravenky

- flexipasy

- sick days

- jazykové kurzy - angličtina, němčina

- teambuildingy

Hlásit se e-mailem.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC - jiné, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
B E K O Engineering, spol. s r.o.
Telefon:
221 228 451
Odpovědná osoba:
Tamara Věchetová
Reference:
67015647