Dokončovací práce a pomoc ve výrobě - jen ranní směna Přáslavice

Plat:
160 Kč
Město:
Přáslavice
Okres:
Olomouc
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Do našeho týmu CNC obrábění hledáme schopného a pracovitého člena naší party na dokončovací práce. Jedná se o odjehlování obrobených dílců, protahování závitů, čištění, balení.

Pracovní náplň:

odjehlování obrobených dílců, protahování závitů, čištění, balení

Co od vás očekáváme:

- Zodpovědnost a pečlivost

- Manuální zručnost

- Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

- Čistý trestní rejstřík, vzdělání min. výuční list

- Znalost sváření výhodou

Výhodou: vyučení v oboru zámečník nebo podobném

praxe na obdobné pozici

Co nabízíme:

- stabilní možnost výdělku ve firmě se zázemím silné společnosti

- férovou firemní kulturu a osobní přístup k zaměstnancům

- flexibilitu

- nástup dohodou

- rozmanitá práce bez stereotypu

- mzdu dle kvalifikace kandidáta, od 160Kč/hod

Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu zasílejte elektronicky na email.

Místo výkonu práce: Přáslavice u Olomouce

Název společnosti:
Flenexa plus s.r.o.
Telefon:
774 898 757
Odpovědná osoba:
Aleš Horák
Reference:
66999541