Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče Olomouc

Plat:
21300 - 25000 Kč
Město:
Olomouc
Okres:
Olomouc
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Do našeho týmu přijmeme na DPČ, DPP kolegyni na pozici sociální pracovník. Jedná se o terénní pečovatelskou práci u klientů doma jako např. hygiena, podávání léků, jídla, menší úklid atd. Dále budete vozit klienty z jejich domovů do školských nebo zdravotnických zařízení. Po 6-ti měsících budete mít možnost převést smlouvu na HPP. Jedná se o nerovnoměrnou pracovní dobu a cca jednou za měsíc víkend

Nabízíme: různorodou práci se seniory, odpovídající platové ohodnocení, možnost volby směny, zaškolení

Požadujeme: ŘP B - aktivní řidič se základní znalostí Olomouce

Trestní bezúhonnost

časovou flexibilitu

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
BOHEMIE Olomoucká domácí péče s.r.o.
Odpovědná osoba:
Kontakt
Reference:
66824378