Pracovník/ce výdeje jídel v gastro provozu Šternberk

Plat:
20000 - 30000 Kč
Město:
Šternberk
Okres:
Olomouc
Počet míst:
1
Hodin týdně:
30

Popis pozice

Jedná se o práci: výdej jídel v závodním stravování, do tzv. ešusů, začátek pracovní doby v 5:00 hod.

Požadujeme flexibilní přístup, dobrou pracovní morálku, zdravotní průkaz.

Nabízíme stálou práci, mzdové ohodnocení, obědy zdarma.

Pokud projevíte zájem o námi nabízené pracovní místo, prosím o osobní návštěvu na provozovně ve Šternberku na adrese: Stravování u Šrotů, Dvorská 13, je to naproti nové sportovní haly, mezi 8:00 - 10:00 hodinou, kontakt, pan Šrot nebo paní Dvořáčková, pokud možno profesní životopis s sebou k pohovoru.

Název společnosti:
JV - FRUIT s.r.o.
Telefon:
602552953
Odpovědná osoba:
Lenka Dvořáčková
Reference:
66982456