Detektiv objektu skladu Lidl Uničov

Plat:
116.1 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Uničov
Okres:
Olomouc
Počet míst:
2
Hodin týdně:
30

Popis pozice

Vyhrazeno pro OZP.

Požadujeme:

- Věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost

- Praxe v oblasti security( výhodou ne podmínkou)

- Základní znalost práce na PC

- Certifikát strážného( výhodou ne podmínkou)

- Až 12-ti hodinové pracovní směny/nepravidelný 40 hod. pracovní fond dle požadavků manažera

- Vhodné pro OZP nesmí se týkat pohybového ústrojí

Náplň práce:

- Spolupráce s policií při zadržení osob páchajících trestnou činnost

- Pochůzková činnost po prodejně,ochrana majetku a ostraha osob

Nabízíme:

- práci v silné a stabilní společnosti

- odpovídající platové ohodnocení, odměny za záchyty

- možnost zálohy na mzdu

- jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru

- nástup možný ihned

Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný POUZE telefonicky, PO-PÁ 8-17 hodin pí. Praus Alena 606 333 112 nebo e-mailem nabor.ostrava@bohemiapus.cz

Požadavky na uchazeče

Práce s PC - základní dovednosti PC

Název společnosti:
Bohemia Marten Plus s.r.o.
Telefon:
606 333 112
Odpovědná osoba:
Alena Praus
Reference:
66833162