Přípravář rozpočtář Semily

Plat:
30000 - 40000 Kč
Město:
Semily
Okres:
Semily
Počet míst:
1

Popis pozice

Co Vás na této pozici čeká

-plánování výběrových řízení pro realizaci projektů

-vyhledávání vhodných dodavatelů pro účast ve výběrovém řízení

-vedení a vyhodnocování výběrových řízení

-příprava a projednání smluv o dílo se subdodavateli

-koordinace nákupu materiálu a subdodavatelských prací

-zpracování měsíční investorské fakturace

-vzorkování dodávaných materiálů a výrobků

-aktivní komunikace se stavbou

-čtení v projektové dokumentaci

a další práce spojené se stavební činností

Proč do toho s námi jít

-budete mít možnost podílet se na výstavbě různorodých zakázek

-jsme přátelský team

-jsme rozrůstající se společnost

-každý den bude originál

-flexibilní pracovní doba

-služební automobil i k soukromému využití

-fixní měsíční plat

-roční odměny/podíl na ekonomickém výsledku zakázky

-mobilní telefon a PC

Požadujeme

-vzdělání stavebního/technického směru popřípadě praxi na podobné pozici

-samostatnost, komunikativnost a týmová spolupráce v jednom

-znalost MS Excel (rozpočtové tabulky)

-řidičský průkaz sk. B

místo výkonu práce: Semily + služební cesty po Libereckém a Středočeském kraji

kontakt: osobně: Semily, Nádražní 24

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
MBQ s.r.o.
Telefon:
777 718 097
Odpovědná osoba:
Edita Warman
Reference:
67037121